Всесвітній день дитини

День дитини був встановленийрезолюцією 836 (IX) Генеральної Асамблеї ООН 14 грудня 1954 року, який відзначається щорічно 20 листопада.

 

Діти, як найбільш вразлива частина суспільства, гостро переживають наслідки самих серйозних суспільних проблем: криза сім’ї, бідність, недосконалість механізмів захисту прав тощо. Кожна сьома дитина виховується в неповній сім’ї.

 

Фахівці підкреслюють, що соціальна ізоляція, у якій ростуть вихованці дитячих будинків та інтернатів, призводить до того, що у доросле життя вони входять зовсім непідготовленими. Благополучно адаптуватися до життя в суспільстві вдається лише кожному десятому вихідцю з дитячого будинку або інтернату.

У Всесвітній день дитини проходять різноманітні благодійні акції на користь дітей – їх проводять некомерційні організації, що займаються проблемами дитинства, бізнес-структури: ресторани швидкого обслуговування, агентства нерухомості, театри, музеї та інші організації та установи.

 

20 листопада в ДНЗ «КЦПТО» учасниками євроклубу «LIFE» був проведений круглий стіл «Всесвітній день дитини». Під час заходу эвроклубівці ще раз довели, що тема є актуальна на сьогоднішній день. Потрібно з дитинства формувати уявлення про права дитини та обов’язки.

Created with oQey Gallery

«Найкращий спосіб зробити дитину

 хорошою – це зробити її щасливою»

 Оскар Уайльд

 

Євроклуб «LIFE» вітає усіх дітей з всесвітнім днем дитини .

 

 

Заступник Президента Євроклубу «LIFE» Шум Дар’я

Created with oQey Gallery