США на карті світу

Чи знаєте ви щось цікаве про США? Цікава інформація про США для дітей і дорослих зібрана в цій статті.
1. США за площею території займає 4 – місце в світі.
2. США здобула незалежність від Великобританії в 1776 році.
3. У 1945 році США стала першою ядерною державою.
4. Багато років поспіль США утримували статус першої економіки світу. Але 2014-2015 роках Китай обігнав США за ВВП, ставши першою економікою світу. Але все ж дохід населення США на порядок вище, ніж населення Китаю.
5. Найбільша морська сила в світі належить США.
6. В даний час єдиною наддержавою у світі є – США. Приміром в 1945 році наддержавами були Британська імперія, СРСР і США.
7. Офіційної мови в США не існує. Люди використовують американський варіант англійської мови.
8. США має найдовшу автомобільну мережу в світі. Її довжина становить – 6500000 км. Також США має найбільшу протяжність залізниць в світі (довжина 226,4 тис. км).
9. Найбільша кількість аеропортів в світі знаходяться в США.
10. Штат Аляска який даний момент належить США, колись належав Росії. 1867 Росія продала Аляску за 7.2 млн. доларів. Через кілька років на Алясці було виявлено золото і почалася справжня золота лихоманка.
11. З появою нових штатів прапор США неодноразово змінювався (на ньому з’являлися нові зірки). Кожен з трьох кольорів прапора, означає певні якості, що лежать в основі держави. Червоний колір уособлює доблесть і витривалість, синій- старанність, справедливість і пильність, а білий- невинність і чистоту.
12. Національна тварина Сполучених Штатів Америки-птиця. Це Білоголовий Орел.
15 грудня в “ДНЗ КЦПТО” євроклуб “LIFE” провів засідання на тему “США на карті світу”, де учні поділилися думками, знаннями та емоціями , переглянули відео-проекти “ США на карті світу ”

Created with oQey Gallery

 

Created with oQey Gallery