День козацтва

14 жовтня українці святкуватимуть не тільки свято Покрова Богородиці, а також День захисника України.

Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів. Як відомо, це свято найшло своє продовження і в часи Запорізької Січі. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. Звертаючись до неї, вони казали: “Покрий нас чесним своїм Покровом та захисти нас від усякого зла!” Тож вітаю всіх козаків із цим радісним святом і бажаю міцного здоров’я, щастя, здоров’я, наснаги у відродженні найкращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля слави нашої рідної України!

У День захисника України, 14 жовтня, євроклуб «LIFE»хоче віддати данину поваги всім чоловікам, які відстоюють незалежність українського народу та суверенітет української держави. Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи.

Учасниками євроклубу «LIFE» до Дня українського козацтва був проведений відкритий виховний захід «Козак – хвалькуватий гультяй чи відважний лицар?». На виховному заході говорили не скільки про мужність і відвагу козаків, скільки про здоровий спосіб життя, що був притаманний козакам, адже ця проблема є досить актуальною наш час.

Нехай же Ваша сила буде завжди заснована на любові. Нехай мир буде аксіомою, а не винятком. Нехай удома на Вас завжди чекають.

Ви наша гордість і честь!

Бажаємо Вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці.