Міжнародний День Миру

З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань учнів про важливість   миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей різних національностей у навчальному закладі ДНЗ “КЦПТО” відбулось засідання євро- клубу “LIFE” за темою: ”Міжнародний День Миру”   Президент євроклубу «LIFE» Лавринюк ЮліяЦікаво длядітей: чому вересень так називається?

Вересень, бо верес. Назва першого осіннього місяця походить з Полісся. Тут широко розповсюджена вічнозелена лікувальна рослина верес. Цвісти гарними фіолетовими квіточками верес починає в кінці серпня, а закінчить аж у кінці жовтня. Проте буйство вересового цвіту припадає саме на вересень. У цей період поліські лісові торф’яники, пагорби гарно вкриті квітучими килимками з вересу. А як […]План роботи Євроклубу «LIFE» на 2021-2022н.р.

  Вересень: Розробка та затвердження роботи Євроклубу. Ознайомлення з метою, завданнями та планом Євроклубу. Круглий стіл на тему «Міжнародний день миру». Огляд інформації по темі ‘’Чому вересень має таку назву’’ Оновлення інформації на сайті. Обговорення плану роботи на наступний місяць.   Жовтень: Круглий стіл на тему «День художників України». Оновлення інформації на сайті. Обговорення плану […]