Зробимо Україну чистою разом

Ми любимо свої міста і села, і хочемо бачити їх квітучими та комфортними для людей. Тому ми висаджуємо дерева, прибираємо парки і сквери, встановлюємо та відновлюємо дитячі та спортивні майданчики.

31 березня 2016 року відбулася чергова екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!» – наймасштабніше прибирання засмічених зелених зон прилеглих до території Ковельського професійного ліцею, тобто так званої «Полоси здоров’я», вулиць Відродження, Заводська

Всі бажаючі  та євроклубівці зібрались  для того, щоб зробити чистим наше місто, щоб тут було приємно відпочивати.. Всі працюємо на благо чистоти.

Учнів та педагогів  вразила величезна кількість сміття повсюди. Мешканці міста  залишають за собою пляшки, одноразовий посуд, консервні банки. Учасники акції кажуть: щоб довкілля було чистим – мало організовувати толоки. Насамперед люди мають припинити смітити.

Лише однієї миті вистачить аби зрозуміти, що змінити все на краще під силу кожному з нас. Лише однієї миті вистачить аби прийняти рішення почати діяти.

Ми хочемо жити в чистій країні! І докладаємо до цього багато зусиль.